Warning: fopen(/home/duyangel/public_html/system/cache/cache.product.total.1.0.1.35d03f64d86d3d5a07a787e071a6c183.1518993206): failed to open stream: No such file or directory in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 36Warning: fopen(/home/duyangel/public_html/system/cache/cache.language.1518993206): failed to open stream: No such file or directory in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 36Warning: fopen(/home/duyangel/public_html/system/cache/cache.currency.1518993206): failed to open stream: No such file or directory in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 36 Şartlar & Koşullar
AnasayfaAlışveriş Listem (0)ProfilinizSepetimKasaya Git

Şartlar & Koşullar

1. Kullanım şartları, ürün iade ve sipariş iptali

Bu internet sitesinde sunulan içeriklerin ve hizmetlerin kullanımı sadece aşağıda belirtilen şartlar ve koşullar içindir. İnternet sitesine veya internet sitesinin herhangi bir alt sayfasına erişimle birlikte kullanıcı kullanım şart ve koşullarının güncel durumu ile geçerliliğini kabul etmiş olur. Kullanıcının şart ve koşullardan belirli bir tanesini veya tamamını kabul etmemesi durumunda internet sitesinin kullanımını sonlandırması gerekmektedir. Duyan Gelsin bu şart ve koşulları her zaman ve bilgilendirme yapmadan güncelleme veya değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Ürün İade
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürün için sitemizde bulunan ürün iade formu'nu doldurarak ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz doldurarak Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Siparişinizde kullandığınız hediye çeki/çekleri iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte hediye çekindeki kalan kullanım süresi kadar süre, iptal işlemi sırasında yeniden başlayacaktır. 
İade Adresi: Duyan Gelsin
Çırçır Mh. Namık Kemal Cd.
No: 116-118/B
Alibeyköy-Eyüp-İstanbul

Ürün İptal
İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi info@duyangelsin.com adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.

2. Sunulan hizmetler

Duyan Gelsin bu internet sitesinde bulunan içerikleri ve bilgileri ticari amaçlar için sunar. Duyan Gelsin bu internet sitesinin işleyişini durdurma veya kısıtlama hakkını kendinde saklı tutar ve internet sitesinin veya içeriklerinden herhangi birisinin kalıcılığı, kesintisizliği veya değiştirilmemiş geçerliliği için yükümlülük kabul etmez.

3. Kullanımın kapsamı

İnternet sitesinde bulunan tüm içerik ve bilgiler (bunlarla sınırlı olmamak üzere, metin, müzik, ses, fotoğraf, grafik, resim, video, veri toplama, dijital yükleme ve yazılımlar) Duyan Gelsin ve tedarikçilerine ait olup uluslararası telif hakları kanunlarıyla korunmaktadır. Bu içerik ve bilgilerin yalnızca ticari olmayan, kişisel kullanımlar için görüntülenmesine ve indirilmesine izin verilmektedir. Bu içerik ve bilgiler hiçbir biçimde değiştirilemez, uyarlama yapılamaz, çoğaltılamaz, genel kullanıma açık görüntülenemez, dağıtılamaz, kamusal ya da ticari amaçlar için kullanılamaz. İnternet sitesinde bulunan içerik ve bilgilerin yukarıda izin verildiğinden farklı biçimde kullanılmak istenilmesi durumunda, ilgili telif hakkı ya da lisans sahibinin (örn. Duyan Gelsin, tedarikçileri veya üçüncü şahıslar) ön onayı alınmalıdır. Ziyaretçi internet sitesinin bölümlerini kişisel kullanımı için yazdırabilir. Kullanıcı yukarıda belirtilen maddenin ihlali sonucu ortaya çıkacak herhangi bir dava, talep, kayıp ya da zararı Duyan Gelsin ve Duyan Gelsin'e bağlı şirketlere tazmin etmeyi kabul etmiş sayılır.

4. Garanti, yükümlülük

İnternet sitesi yayınlama tarihinde mevcut olan teknoloji ve bilgilerin durumunu yansıtır. Duyan Gelsin içeriklerin güncelliği, doğruluğu, bütünlüğü veya eksiksizliği, özellikle Duyan Gelsin ürünlerinde veya bu ürünlerin uygulamalarında yapılan değişiklikler yapıldığında internet sitesinin içeriklerinden bazen farklılık gösterebilmesinden sorumlu tutulamaz. Duyan Gelsin ayrıca internet sitesinin içeriğinin kullanıcı tarafından hedeflenen amaçlar için uygunluğunu da kabul etmeyecektir. Duyan Gelsin ve çalışanları, kullanıcının internet sitesini ve alt sayfalarını ziyareti sırasında veya internet sitesi ve alt sayfalarının kullanımına bağlı olarak tecrübe edeceği herhangi durumdaki hasar ve zararlardan sorumlu değildir. Bu sözleşmenin getirdiği temel yükümlülüklerin herhangi birinin ihlal edilmesi durumunda yükümlülüğün kapsamı karakteristik, beklenen akdi zararlarla sınırlıdır. Bu sınırlama Duyan Gelsin'in geçerli kanunlara karşı yükümlü olduğu durumlarda geçerli değildir, başka bir ifadeyle kasıt veya ağır ihmal, ürün sorumluluğuna ilişkin yükümlülük getiren kanunlara göre veya ürünün görevini yerine getirememesinden kaynaklanan kişinin hayatına, sağlığına veya yaralanmasına neden olan hasarlar durumunda.

5. Diğer internet sitelerine bağlantılar

İnternet sitesinin bazı bölümlerinde, kullanıcının ilgisini çekebilecek ilave bilgileri içeren diğer internet sitelerine yönlendirme yapan köprüler (hiperlink) vardır. Bu internet sayfalarına yönlendiren köprülere tıklandığında kullanıcı Duyan Gelsin internet sitesini terk eder.

Duyan Gelsin'in, üçüncü şahışların denetimi altında olan internet sitelerinin güncel veya gelecekteki içerikleri üzerinde etkisi yoktur. Bu nedenle Duyan Gelsin bu gibi üçüncü şahıslara ait internet sitelerinin içerikleri için sorumluluk üstlenemez ve Duyan Gelsin köprünün bağlantısı öncesinde kanun dışı içeriklerin farkında olmadıkça yükümlülük taşımaz.

6. Kullanıcının Yükümlülükleri

İnternet sitesinin kullanıcısı, sitenin veya sunulan hizmetlerin her kullanımı ile birlikte kanunlara uygun tutumla hareket etmekle yükümlüdür. Kullanıcı internet sitesinin işlevine zarar verebilecek veya aksamaya uğratabilecek mekanizmaların, yazılımların veya diğer programların kullanımına yetkili değildir. Bu sınırlama, aynı zamanda internet sitesinin teknik alt yapısında makul olmayan yüklere veya zorlanmaya neden olabilecek sonuçları doğuran kasıtlı aksiyonlar için de geçerlidir.

7. Verilerin korunması 

İnternet sitesi, kullanıcının herhangi bir kişisel verisini girmeye gerek olmadan ziyaret edilebilir ve kullanılabilir.

İnternet sitesinin, bilgilerin veya hizmetlerin indirilmesini sunan bazı bölümleri kullanıcılardan hizmetleri alabilmeleri veya özel alanlara erişebilmeleri için veya şifre koruma ile kullanıcı olarak kayıt olmak istediklerinde kişisel verilerini girmelerini talep edebilir.  Böylesi durumlarda, Duyan Gelsin ilgili hizmetlerin kullanımı için hem verilerin hangi amaç için talep edildiğine hem de girişi yapılan verilerin isteğe bağlı ya da zorunlu olup olmadığı bilgisine işaret eder.

Duyan Gelsin, kullanıcının kişisel verilerini sadece kullanıcının hedeflediği, bir başka ifadeyle kabul ettiği özel amaç için saklar ve kullanır. Kişisel verilerin herhangi bir diğer amaç için kullanımı sadece böyle uygulanması hukuki olarak uygun olduğunda etkilidir. Tüm kullanıcı verileri gizli olarak saklanır ve sadece kullanıcı tarafından hedeflenen belirli amaç için gerektiğinde Duyan Gelsin çalışanlarına veya yetkili temsilcilerine verilebilir. Duyan Gelsin, verileri harici herhangi bir üçüncü şahsa böyle yapması hukuki yükümlülük altında olmadığı sürece vermeyecektir.

Duyan Gelsin, talep üzerine kişisel verileri ile ilgili toplanan ve kaydedilen bilgileri kullanıcıya sağlayacaktır. Duyan Gelsin kullanıcının talebi üzerine doğru olmayan her veriyi düzeltecektir. Kullanıcı, kişisel verilerinin kullanımı ve saklanmasına ilişkin sözleşmeyi her zaman iptal edebilir ve Duyan Gelsin iptal bilgisinin alınması üzerine bilgileri derhal silecektir. Duyan Gelsin'in belirli bir süre zarfı için verileri saklamakla yükümlü olduğu durumlarda veriler erişilemez hale getirilecektir.

8. Uygulanacak hukuk ve yetkili mahkeme

İşbu kullanım şartları ve koşulları sözleşmesi veya internet sitesi ve alt sayfalarının kullanımından kaynaklanacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Adı geçen ihtilafların Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında ortaya çıkması durumunda Duyan Gelsin'in bu konudaki uluslararası yaptırımları geçerlidir.