Warning: fopen(/home/duyangel/public_html/system/cache/cache.product.total.1.0.1.35d03f64d86d3d5a07a787e071a6c183.1518993271): failed to open stream: No such file or directory in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 36Warning: fopen(/home/duyangel/public_html/system/cache/cache.language.1518993271): failed to open stream: No such file or directory in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 36Warning: fopen(/home/duyangel/public_html/system/cache/cache.currency.1518993271): failed to open stream: No such file or directory in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home5/duyangel/public_html/system/library/cache.php on line 36 Hakkımızda
AnasayfaAlışveriş Listem (0)ProfilinizSepetimKasaya Git

Hakkımızda

1993 yılında, İstanbul Topçular’daki bir ofiste Rimer Elektrik olarak faaliyetlerimize başladık. Türkiye’nin en büyük alışveriş kulübü olma fikriyle yola çıktığımızda, yolumuz uzun, hedeflerimiz büyüktü. En kaliteli ürünleri üreticiden direk tüketiciye ulaştırma amacı ile bir araya geldik. Ortak vizyonları paylaşan küçük bir ekip olmanın sinerjisiyle hareket ettik; çalışanlarımızla bir e-ticaret grubu haline geldik. Gelin, bu değişimin sonuçlarına bakalım, Duyangelsin’i sizlere daha yakından tanıtalım.

 

  • Alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden DUYANGELSİN, e-ticareti sadece giyimden ibaret görmüyor. Ulaşılaması zor her yerde bulunmayan ürünleri seçkin markaların ürünlerine yer veriyor.
  • Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitesi olma yolunda ilerleyen DUYANGELSİN Grubu, yurtiçi bünyesinde duyangelsin.com, markalarabak.com olmak üzere 2 şirket bulunduruyor. Yurtdışında ise Makedonya, Kosova ve Bosna başta olmak üzere toplam 3 ülkede faaliyet gösteriyor. . Bu ortaklığın gücüyle hareket eden DUYANGELSİN, global bir Türk e-ticaret markası olmayı hedefliyor.

 

Her üyemize VIP hizmet

Bizim gözümüzde, her üyemiz ayrı bir öneme sahip... Dolayısıyla, sizi mutlu etmeyi, varlık sebebimiz olarak görüyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı alışverişinizden memnun kalmadığınız takdirde, satın aldığınız ürünü, 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden iade etmenize olanak sağlıyoruz. Satın alma ve iade süreçlerinde, SMS ve e-posta yoluyla sizleri bilgilendiriyoruz. 7/24 müşteri hizmetleri uygulamasıyla da keyifli ve kolay alışverişin kapılarını aralıyoruz. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapmanız için, güvenilirliği yüksek sitelere verilen Yeşil Tarayıcı ile güvenliğinizi maksimuma çıkarıyoruz. Dahası, sattığımız her ürün için orijinal ürün garantisi veriyoruz.

Duyanlar duymayanlara söylesin, Duyangelsin.